Moderní trendy fasád. Proč je důležité zvolit správné řešení pro vaši budovu?

Nejmodernější fasády snadno strčí do kapsy své starší protějšky. Dokáží špičkově chránit jakoukoliv budovu a ani v oblasti elegance nezaostávají. Dobrá volba fasády počítá jak s funkcí, tak také se vzhledem. Proč je to důležité?

Nesuď budovu podle obalu?

Představte si situaci, kdy jste v cizím městě a chcete se někde dobře najíst. Dojdete na náměstí, na kterém stojí dvě restaurace. Jedna je perfektně čistá a má krásnou moderní fasádu, přičemž ta druhá je oprýskaná a zaprášená. Do jaké z nich se rozhodnete zajít? Odpověď je v tomto případě naprosto jasná, nemáme pravdu?

Z toho vyplývá, že vnější reprezentace je kritickým bodem ve vedení výdělečného podniku. Nezáleží na tom, zdali se jedná o zmiňovanou restauraci, nebo třeba o výrobní firmu. Zákazníci mají zkrátka rádi čisto, profesionalitu a hezký dojem. Při řešení fasády si tento fakt zapamatujte.

Fasáda reprezentuje váš podnik

Je nám jasné, že zvolit správné řešení není ničím jednoduchým. Vždy se zamyslete nad tím, jaký dojem má vaše podnikání vzbuzovat. Jste přátelská kavárna nebo třeba herní koutek? Vlastníte velký kancelářský komplex? Přizpůsobte svoji volbu kýženému efektu.

Herní koutek tak spíše vsadí na pestré fasádní barvy a vzorovanou kreativní fasádu, zatímco kancelářský komplex vsadí na eleganci v podobě tmavšího MosaikTopu. Věřte nám, že správná volba je velmi důležitým krokem a přinese vám větší zisky.

Nebojte se ani klasické bílé fasády, protože ani ta nemusí vypadat nudně. Bílá barva nikdy nevyjde z módy a méně je někdy více. Určitě popřemýšlejte i o samočistících fasádách, protože to je v prašných prostorech města vážně výhra.

Klidně si na internetu vyhledejte, pod heslem „fasády inspirace“, neuvěřitelnou spoustu možností a rozhodněte se pro tu, která vám bude nejvíce sympatická.