Chyby při vybavování hotelů

Smyslem hotelů je nejen poskytnutí střechu nad hlavou, ale též i zpříjemnění doby pobytu ve vybrané lokalitě a navození pohodové atmosféry, čehož lze dosáhnout například výběrem vhodného vybavení interiéru.

Níže uvádím 3 druhy vybavení, které jakožto pravidelný uživatel služeb hotelů považuji za důležité a bez nichž si kvalitní hotel nedokáži představit.

Pohodlné postele a matrace 

Úplný základ dobře vybaveného hotelu představuje pohodlná postel s kvalitní matrací. Samozřejmě zde hodně záleží na preferencích hostů, někteří preferují měkčí postele, druzí se zas lépe vyspí na posteli s tvrdou matrací. Nicméně všeobecně je považováno, že měkčí postele slaví větší úspěch.

Ať už se hoteliér rozhodne pro jakoukoliv variantu, tak by měl mít na paměti, že jde především o to, aby se host hotelu po ránu probouzel odpočatý a pln sil.

Vybavení pokojů věcmi denní potřeby 

Pro uspokojení potřeb hostů hotelu je nutné dbát na co možná nejlepší vybavenost pokojů, a to zejména co se nezbytných věcí denní potřeby, typu náhradní pasta, kosmetické kapesníčky či fén na vlasy, týče.

Nic návštěvníkům nevykouzlí na tváři úsměv, tak jako když zjistí, že si některou z těchto věcí s sebou omylem nevzali, nicméně je součástí vybavení hotelového pokoje a vůbec tak nevadí, že si ji zapomněli.

Pokud se jakožto majitel hotelu bojíte přílišného plýtvání či odcizování těchto předmětů, tak zde existuje alternativa v podobě toho, že budete věci denní potřeby nabízet za malou úplatu na recepci hotelu.

Vybavení hotelového pokoje

 

Stabilní a rychlé připojení k internetu 

Ať už se nám to líbí nebo ne, tak moderní doba si žádá abychom byli téměř neustále online a nejinak je tomu i pokud zrovna trávíme svůj čas v některém z hotelů.  

Častým problémem hotelů je, že připojení k internetu je velmi pomalé či často vypadává, což hostům může způsobit značné potíže v případech, kdy nutně potřebují této služby využít a například odeslat důležitý pracovní e-mail. Vzhledem k zmíněnému bych hoteliérům jednoznačně doporučil investovat do kvalitního připojení a do celé infrastruktury jeho šíření po hotelu.

Wifi v hotelu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.