LED trubice, jejich výhody a možnosti využití

Lineární zářivky dokážou v dnešní době plně nahradit LED trubice. V nabídce společnosti Philips si můžete vybrat z celé řady LED trubic různých výkonů a designů.

Výhody použití LED trubic

Nahradit lineární zářivky za LED trubice se vyplatí především v domácnostech, kancelářích, maloobchodech a v průmyslových objektech, ve kterých se svítí více než 3 000 hodin ročně a ve venkovních a chladnějších prostorech. Obzvláště výhodné bývá použití LED trubic pro svícení v místech, kde je svítidlo těžko přístupné a opakovaná výměna zářivky bývá velmi náročná. Mezi klíčové výhody použití LED trubic patří především:

  • rychlý start,
  • výrazně nižší spotřeba elektřiny,
  • nízká teplota trubice,
  • snížení hlučnosti a blikání
  • a minimální pokles světelného toku během životnosti LED trubice.

Instalace LED trubic

Jak vybírat vhodnou LED trubici

Všeobecně platí, že svítidlo s LED trubicí svítí oproti klasické lineární zářivce méně do stran a více přímo pod sebe. Proto vybírejte raději trubici s co nejvyšším úhlem vyzařování (150° a více). Rovněž je výhodnější volit LED trubici s co nejvyšším světelným tokem pro danou délku trubice a méně oslňující matné trubice.

Různé typy LED trubic pro širokou škálu využití

Vyberte si z 7 produktových řad LED trubic Philips a osvětlete své prostory moderním a úsporným zdrojem světla. Produkty řady Other LEDtube nahrazují tradiční zářivky, produkty řady MASTER LEDtube InstantFit HF T5 a řady MASTER LEDtube EM/Mains se pak tradičním zářivkám nejvíce přibližují svým tvarem a vlastnostmi.

LED trubice Core

Zářivky T8 nejlépe nahrazují LED trubice CorePro LEDtube Em/Mains, které poskytují přirozený světelný efekt pro celkové osvětlení větších ploch. Pokud hledáte LED trubici, která nahradí tradiční kompaktní zářivku, pak vybírejte v řadě výrobků Philips CorePro LED PLC.

Minimalizujte své náklady na údržbu a spotřebu energie. Ať již potřebujete osvětlit jakékoliv interiérové nebo exteriérové prostředí, v nabídce společnosti Philips si jistě vyberete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.