Povyšte nutný a nudný pracovní oděv na dress code, který si zamilujete

Už vás nebaví unylé barvy a nepadnoucí střih vašeho pracovního oblečení? Zároveň se v něm chcete cítit dobře a bezpečně? Nechcete každý den nosit stejné oblečení bez nápadu, vkusu a osobitosti? Jde to i jinak. Mějte vysoké nároky a žádejte víc!

Základními parametry kvalitního pracovního oděvu, pracovní obuvi a ochranných pomůcek jsou bezesporu bezpečnost, komfort a v neposlední řadě je důležitá také určitá atraktivita.

Bezpečí na prvním místě

Podle statistik došlo v České republice za loňský rok k více než 44 000 pracovním úrazům. Alarmující je, že mezi nejvýznamnější příčiny vzniku těchto úrazů patří právě nepoužívání
či nesprávné používání osobního ochranného pracovního oděvu (případně oděvu nekvalitního nebo volnočasového). Je proto více než nutné žádat vysoce kvalitní materiál
a exkluzivní provedení vašeho pracovního oděvu, abyste ochránili to nejcennější, co máte – své zdraví.

Cítit se pohodlně je polovina úspěchu

Tím, že bude zaručen vysoký standard kvality, by však rozhodně nemělo utrpět vaše pohodlí. Buďte vybíravý a dopřejte si pracovní outfit, který vám skvěle padne a budete se v něm cítit doslova jako v bavlnce. Při každodenní těžké manuální práci to jistě oceníte. Spokojte
se jenom s takovým oblečením, které opravdu budete chtít nosit.

I pracovní oděv může mít styl

Bez ohledu na pracovní prostředí, ve kterém se pohybujete, je v dnešní době kladen důraz také na individualitu a osobitost. Proto, pokud uvažujete o obměně vašeho firemního dress codu či jen chcete oživit a doplnit svůj pracovní šatník o nové montérky, blůze či kombinézy, nepochybně obrátíte svoji pozornost také tímto směrem.

Znáte to jistě také z mimopracovního prostředí. Pokud má na sobě člověk dobře padnoucí oblečení, rázem má vyšší sebevědomí, cítí se lépe, je motivován k lepším výkonům a práce mu jde mnohem lépe od ruky.

Vybírejte to nejlepší na trhu

Špičkový výrobce ochranných oděvů proto reaguje na všechny zmíněné aspekty ve snaze uspokojit svého zákazníka. V nabídce těch nejlepších lze nalézt opravdu širokou nabídku barev, módních střihů a dalších detailů.

Povyšte váš pracovní oděv na módní doplněk. Montérky, blůzy či ochranná obuv už nemusí být ztraceny v nudné šedi. Funkčnost a bezpečnost však musí zůstat zaručena.

Je potřeba si uvědomit, že v pracovním oblečení strávíte podstatnou část dne. Musí tedy být vaším parťákem, na kterého se můžeme stoprocentně spolehnout. Neslevujte ze svých nároků. Chtějte po svém pracovním oděvu všechny zmíněné parametry.

Zvolte styl pracovní oděvu, který vám stoprocentně padne. Takový, který už nebudete chtít měnit, ale pouze doplňovat.

Kompletní sortiment pracovního oblečení naleznete na: https://www.ardon.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.